burca hediye

Burca göre hediye

KOÇ

zodyak'ın ilk burcu, coşkulu, ateşli, sabırsız koç burcunun abartılı zevkleri vardır. onlara daha sonra kullanılacak değil de hemen kullanabilecekleri bir armağan seçmelisiniz. kırmızı, sarı gibi canlı renklerde bir kazak, bluz, atkı, sıradan olmayan bir kravat, kemer, eşofman türü giysiler alabilirsiniz. otomobil onların hayatlarının bir parçası olduğu için her çeşit otomobil aksesuarı düşünebilirsiniz. telesekreter, walkman, teyp, kahve makinesi onlar için kullanışlı hediyelerdir.

BOĞA

rahatına, evine, maddeye düşkün doğallığa önem veren boğa burçlarına; sağlam, dayanıklı ev eşyaları, hediye çeki, pahalı bir yerde akşam yemeği daveti çok uygundur. dokunma duyguları çok gelişmiş olduğundan ipek, kadife, yün gibi kumaşlardan yapılmış giysileri çok beğenirler. renk olarak yeşil, toprak renklerini tercih ederler. mavi ve pembe de favori renkleri arasındadır. her çeşit saksı ve balkon bitkileri, buket olarak da kırmızı karanfil sunabilirsiniz. bir kutu çikolata, egzotik bir parfüm, çeşitli biblo ve heykeller uygun hediyelerdir.

İKİZLER

değişken ilişkilere pratik yaşamı kolaylaştıran eşyalar düşünebilirsiniz. hemen herşeye ilgi duyduklarından onlara hediye seçmek kolaydır. okumayı çok sevdiklerin her tür kitap ilgilerini çekecektir. rahat spor giysiler, modern aksesuarlar, güneş gözlükleri, koşu ayakkabıları, sürücü eldiveni onlara göredir. satranç takımı veya bilgisayar oyunları da ilgilerini çekecektir.

YENGEÇ

evcimen, duygusal yengeçlerin, kalplerine armağan olarak girebilirsiniz. hatırlanmak çok hoşuna gidecektir. ona evinizde bir yemek vermek de hoşuna gidecektir. yemek, tarih, dekorasyon kitapları ilgilerini çekecektir. günlük, resim albümü, gümüş bir çerçeve, gümüş ayna, tepsi, kristal bardaklar onlara verilebilecek hediyelerden bazılarıdır.

ASLAN

klas olan şeylere düşkün aslan burcuna alacağınız armağanı yaldızlı bir kağıda sarmalısınız. onlar gösterişli ve havalı şeyleri severler. altın ve altından yapılan her hediye aslan burcunu etkileyecektir. mücevher kutusu, altın kaplama süs eşyaları, kaliteli parfüm ve kokular, güneş gözlüğü, spor çantalar, kemer, değerli anahtarlıklar aslan burçları için ideal hediyelerdir. tüm sıcak ve canlı renkleri severler.

BAŞAK

titiz başaklar için hediye değerli ve kullanışlı olmalıdır. onlara hediye çeki de verebilirsiniz. giyimde pahalı ve sade olanları tercih ederler. şık lame gece ayakkabıları, terlikler, şapka, ipek eşarpları da beğenirler. mavi kazak, süveter, gömlek, koyu renk bir kravat da ilgi çekecektir. her çeşit saksı ve balkon bitkileri, çok amaçlı çantalar, antika halı ve kilimler, boya takımları da uygun hediyelerdir.

TERAZİ

venüs yıldızının güzelliği ve anlayışı, terazi burcuna hediye alacaksanız, antikacı mağazaları ve egzotik eşya satan yerleri dolaşmanız uygun olur. fildişi biblolar, antika vazo, çin porselenleri, gümüş küçük bibloları seçebilirsiniz. bazen klasik bazen de cesur kesimli, teşhir edici kıyafetleri severler. suni ipek, saten, deri giysiler onlara göredir. Fransız şampanyası, çakmak, şık bir sümen de hoşlarına gidecektir.

AKREP

gizemli ve müşkülperest akreplere armağan seçmek zordur. kişisel meraklarını ve ilgilerini araştırmalısınız. her çeşit mücevherden hoşlanır. kırmızı karanfil, ateş çiçeği ya da kırmızı güllerden bir demet de sunabilirsiniz. siyah inci kolye de akrep kadınlarının ilgisini çekecektir. kırmızı siyah renkler ağırlıklı olmak kaydıyla iç çamaşırları, eşarplar, gece elbiseleri de hoşlarına gider. doğa üstü konularla ilgili kitaplar da alabilirsiniz.

YAY

gezgin. maceraperest daima genç ruhlu yay'lar bir çok konuya ilgi duyarlar. değişik armağanlar onların hoşuna gidecektir. doğumgününü umulmadık bir şekilde kutlamanız onun çok hoşuna gidecektir. giysi düşünüyorsanız koyu lacivert ve mor hoşların gidecektir. bu burcun insanlarının çoğu hayvanları çok sever. küçük bir kedi yavrusu, kuş ya da bir balık akvaryumu da hediye edebilirsiniz.

OĞLAK

tutarlı ve kuralcı oğlak burçlarına kullanışlı ve uzun zaman işine yarayacağı şeyler düşünmelisiniz. her tür şık ve kullanışlı büro malzemesi hoşlarına gidecektir. her ortamda ciddi ve uyumlu giyinirler. renklerden kahverenginin tüm tonlarını ve yeşili severler. ayakkabı, deri para çantası, el çantası, satranç takımı, fotğraf albümü onlara alabileceğiniz hediyelerin başında gelir.

KOVA

entellektüel ve renkli kişilik sahibi kova burçlarına özellikle zeka ile ilgili armağanlar seçin. son model hesap makineleri, dijital saatler, masa üetü ve büro malzemeleri ve her çeşit elektronik eşya. son çıkan parfümler, modern fotoğraflar, değişik biblolar, bilimkurgu, fantastik, uzay veya astronomi, psikoloji ile ilgili kitaplar hediye edebilirsiniz. alışılmadık sert ve vahşi giyim tarzları vardır. mavi, gümüş, beyaz favori renkleridir.

BALIK

yumuşak balık burcu insanının güzellik duyusu çok gelişmiştir. balık burcu kadını güzelliğini mücevherleriyle tamamlar. gümüş takı ve platinleri sever. ipekli ve saten iççamaşırları, gecelikler veya gece kıyafetleri iligilerini çekecektir. likör, şarap gibi içkiler, bar aksesuarları, denizcilikle ilgile herçeşit aksesuar da balık burcu beylerini etkiler. cep TV'si, film cd'leri, fotoğraf makineleri de ilgilerini çekecektir.

Geri Dön