hayalinizdeki erkek
HAYALİNİZDEKİ ERKEK

KOÇminik pembe kalp.gif (155 bytes)

bir başak başınızı döndürebilir. ama evlilik öncesinde ilişkinizi teste edin. bir terazi ile biribirinizi mükemmel şekilde tamamlayacağınız gibi, çok büyük tutku ortaya çıkacaktır. ciddi düşüncelere sahipseniz, koçtan uzak durmalısınız. bir koç adamı ancak bir macera için uygun olabilir. onunla bir evlilik düşünülmemeli.

BOĞA

bir oğlağa gönül verdiyseniz, doğru seçimi yapmış olmalısınız. sağlam bir ilişki sonrası, umduğunuzdan daha kısa sürede evlendirme dairesinde olabilirsiniz. bir başak ile karşılaşırsanız çekingen davranmayın, hayatınızın şansı olabilir. bir kovaya ise sadece yolunu gösterin.

İKİZLER

bir koç sizin kadar neşeli. bu ilişkide sıkılmak mümkün olmayacak. yolunuza bir koç çıktığında atak olun. bir başak ile birbirinizi mükemmel tamamlayacaksınız. bazı görüşleriniz aynı olmasa da uyumlusunuz. bir yengeç sizi eve hapsetmeye çalışacak. buna bir ikizlerin uzun süre katlanamayacaağı kesin.

YENGEÇ

zıt kutuplar birbirini çeker, bir oğlak sizin için uygun olurdu. sadakat ve emniyet getirip sizin ihtiyacınız olan şeyleri karşılayacak. bir boğa ile de evinizi remantik bir şekilde paylaşabilirsiniz. onunla hayatın zevkini çıkarabilirsiniz. ağınıza bir balık takılırsa onun iyi bir seçim olmayacağını anlayacaksınız. az olan ciddiyeti ile sizden uzaklaşacak.

ASLAN

hayatınıza bir ikizler girdi ise şansı değerlendirin. flört edin ikizler hayatınıza değişim ve renk katacak. büyük aşkınızı ise terazide bulacaksınız. onun cazibesinden hemen etkileneceksiniz. büyük bir flörtten sonra hayatınızın aşkı olacak. yayı en iyisi uzaktan gözleyin onun değişkenliğini kabullenmeniz zor.

BAŞAK

düzeni seven başak için bir oğlak uygun seçimdir. sadece mükemmel bir eş olmakla kalmaz, mesleki hedefleriniz için de destek olur. bir boğa ile de çok mutlu olursunuz. bu burç ile maddi ve manevi olarak mutlu olacaksınız. bir başak olacak ilişkinin sonu güzel olmayabilir. ortak zaman geçirmek zorlaşır.

TERAZİ

başta zor gibi görünse de bir kova için çaba harcayın. kendisine özgü fikirleri ile hayatınıza hareket getirecek.bir ya da sizin için çok uyumlu olabilir. değişkenliği sizin için bazen problem yaratsa da hayatınıza farklı bir yön kazandıracaktır. bir oğlak sizin için büyüleyici olabilir. ancak ilk tutku sona erdikten sonra uyum zorlaşır.

AKREP

bir balık size çok esrarengiz gelecek ve onun gizemini çözmek sizi mutlu edecek. balığın yumuşak ve ince ruhu hoşunuza gidecek ve size uyacak. sizin sabrınız daha fazla olur ise bir oğlak ile de ilişki olabilir. bir ikizlerin gözlerine asla fazla derin bakmayın !!!

YAY

bir kovadan daha ilk bakışta çok etkileneceksiniz. bunu devam ettirmelisiniz. rüya gibi bir ikili oluşturuyorsunuz. sadece tutkularınız ortak yönünüz değildir. arkadaşlıktan daha fazla bir ilişkiniz olacak. bir akrep te sizin için uygun olabilir. idealistliği ile sizi etkiler. bir yay kadının hayalindeki erkek bir başak olamaz. büyük bir aşk olmayacaktır.

OĞLAK

bir boğa size güzel bakışlar atarsa, ondan kaçmayın. bir boğa ile ilişki uzun süreli ve uyumlu olacaktır. koç ilk anlarda zor zor gibi görünse de uzun zaman içinde dengeli hali ile sizi etkileyebilir. uyumlu bir ikili olacaksınız. bir yengece karşı ise dikkatli olmalısınız. duygular konusunda sizin gibi ağır bir yapıdadır.

KOVA

bir ikizler ile sadece ortak bir yaşam değil, daha fazlasını paylaşacaksınız. bir yay da sizin için tam isabet olacaktır. o insanla ortak duygular yaşayacaksınız. sizin gibi idealisttir ve birçok şey için herekete geçecektir. bir boğa sizi etkilese de bir ilişki için yeterli toleransa sahip değildir.

BALIK

bir kova ile karşılaştığınızda flört edebilirsiniz. ilk anlarda zıt gibi görünseniz de zamanla ortak yönler ve hedefler açığa çıkacaktır. bir yengeç de duygularınıza cevap verebilir. bir ikizlere ise yolunu gösterebilirsiniz, çünkü fazla yoğun olduğundan zaten fazla görüşemeyeceksiniz.

Geri Dön