hayalinizdeki kadin
HAYALİNİZDEKİ KADIN

KOÇ

aslan kadını ile koç erkeği birbirini mıknatıslar gibi çeker. yıldırım nikahı bile olabilir. koç bayanlarından ise uzak durun. onunla sadece birarada olabilirsiniz ve tartışma hayatınızı belirler. boğa bayanı ise size uyum sağlar. ilk bakışta uygun bir çift gibi görünmeseniz de zamanla birbirinizi tamamlayacaksınız.

BOĞA

kova kadını size problem yaratmayacaktır. sizin lüks yaşamınızı yadırgasa da sizi kısıtlamayacaktır. boğa ve başak kadını da uygundur. mümkün olduğunca çabuk bir şekilde mutluluğa ulaşacaksınız. anlaşmanız mükemmeldir. erotik bir uyumu ise yay kadının da bulacaksınız.

İKİZLER

terazi kadını ikizler için en büyük aşkı getirir. bu ikilinin kaç adet mutlu çiftlere sahip olduğu belli değildir. kova kadını ile de sıcak bir flört uygundur. biraz fazla bir şans ile daha fazlası ortaya çıkabilir. başak kadınının mızmızlıkları, ikizler erkeğinin çekemeyeceği türdendir. ikizler kadını ile olabilecek bir ilişki, saç başa bir kavga ile bitecektir.

YENGEÇ

aslan kadını ile güç gösterisi yapabilirsiniz. siz evin reisi olmak isterken aynı şeyi o da ister. boğa kadını ilk bakışta uygun değil gibi görünse de ilişkiler genelde evlendirme dairesinde biter. ideal uyumu ise ince ruhlu balık kadınında bulur. her ikiniz de duygulara fazla önem veriyorsunuz.

ASLAN

aslan ve yayın duygusal ortak yönleri fazladır. karşılıklı etkileşim çok hızlı olur ve evlilikle sonuçlanır. aslan erkeği ve kova kadını cinsellikte uyumludurlar.kova kadını, aslanın kendi özgürlüğüne olan müdahalesinden hoşlanmaz ve anlaşmazlıklar çıkar. güzel terazi kadını için zaafınız var.

BAŞAK

başak erkeği ile yaşama sevinci ile dolu olan yay kadını arasında dünyalar kadar fark vardır. bir boğa kadınına duyacağınız aşk daha yararlı olacaktır. her ikiniz de tutumlusunuz ve büyük hedefleriniz vardır. başak gibi yengeç kadını da çok hassastır.

TERAZİ

bir yengeç kadını ile büyük bir uyum sağlanır. her ikiniz de duygusalsınız ve aşkın ne olduğunu biliyorsunuz. gerekli yaşama sevincini ise aslan kadınında bulur. onun yanında daha canlı olacaksınız. tüm terazi erkekleri için uygun eş kova kadınıdır. zaman zaman tartışma olsa da barışma daima daha güzel olacaktır.

AKREP

yay kadınının çekiciliği onu etkiler. her ikiniz de macerayı seviyorsunuz. akrep erkeğinin favorisi oğlak kadınıdır. ilk anlardaki tutku soğuk olsa da zamanla ideal bir ikili olacaksınız. bir balık kadını ağınıza takılmışsa onun ince duygularına cevap verin, büyük bir av olabilir.

YAY

yay erkeği ile koç kadınını ateşli bir aşk birbirine bağlar. koç kadını sizi derinlerden çıkarabilir. boğa kadını ise sizi bir mıknatıs gibi çeker. hem duygusal hem de cinsel anlamda iyi bir partner olacaktır. bir yengeç kadını ile ise sabrınızı kaybedebilirsiniz. sinirleriniz de bozulabilir.

OĞLAK

oğlak erkeği ile balık kadını arasındaki ilişki uyumlu olacaktır. akrep kadını ile de büyük ikramyeyi bulacaksınız. küçük sözlü tartışmalar, güzel atmosferinizi bozmayacaktır. oğlaklar arasında büyük bir aşkın ihitimali düşüktür. romantizme fazla yer kalmayacaktır.

KOVA

boğa kadını sizin tahammüllerinizi zorlarken, bir terazi ile evinizde mutluluk ve neşe olacaktır. bir kova kadını ile hayalinizdeki mutluluğa ulaşabilirsiniz. bu ilişki aynı burçlar arasında da uyumlu ilişkiler yaşanabileceğini kanıtlamaktadır.

BALIK

ilk anda ortak duygular, daha sonra ise derin ve uzun süreli bir aşk balık erkeği ile yengeç kadını birbiri ile uyumludur. akrep kadını ile anlaşırken kelimelere bile ihtiyacınız olmayacak. başak kadını ile yapılacak bir evlilik kötü sonuçlanacaktır. koç kadını ile evlilik hayatınız mutlu olacaktır

Geri Dön